передзвонити

Залишити заявку на авто зі США - швидко, якісно, недорого

З покупкою евроблях може виникнути безліч проблем, а ось купити авто з США - це безпрограшний варіант. Сайт DK-Parts Вам у цьому допоможе!

Тут можна залишити заявку на покупку будь-якої моделі авто зі США, і ми доставимо її з іншого континенту спеціально для вас!

Автомобільний ринок Америки на сьогоднішній день пропонує найнижчі ціни на свої авто в усьому світі. Самостійно доставити авто зі США може бути проблематично, та й навіщо, якщо цим прекрасно займаємося ми. Наша компанія співпрацює з найвідомішими американськими аукціонами Copart, IAAI, Manheim, Adesa, Salvage Direct, TRA Auction і т.д.

Все що потрібно, це знайти автомобіль, який відповідає Вашим критеріям вибору. Так як б\в автомобілі в США продаються на аукціонах, то наш співробітник спеціально для вас виграє обраний лот і викупить автомобіль, який Вам сподобався. Потім починається етап транспортування всередині штатів, а також зі США до кінцевого споживача. Вам залишається тільки чекати Ваш автомобіль в Одеському порту, а доставка морем займає від 4 до 6 тижнів. Весь цей час ми будемо тримати Вас в курсі подій - як пройшов викуп лота, як відбувається доставка і так далі.

Авто зі США - це кращий варіант, для тих, хто хоче купити б/в авто у відмінному стані. В Америці прекрасний стан доріг, якісний бензин, акуратні водії - тому купити б/в авто зі США означає не просто купити машину, але і правильно вкласти гроші.

Ми доставимо спеціально для Вас автомобіль будь-якої марки.

У нас на сайті Ви можете залишити заявку на авто зі США, і ми самі з вами зв'яжемося.