передзвонити

Авто зі США

Ми підберемо автомобіль відповідно до Ваших вимог або надамо можливість зробити це самостійно на сайтах та аукціонах по продажу пошкоджених або цілих авто.
Ми надамо статистичні дані та порекомендуємо той чи інший варіант
Післе затвердження конкретного варіанта Ви передаєте передоплату для бронювання обраного варіанта.
Детальніше
Ми виграємо обраний лот, або викупаємо його у дилера. До суми покупки добавляється аукціонний або дилерський збір. Його розмір залежить від вартості авто.
Оплата має бути здійснена на наступний день, післе факта покупки, для уникання штрафів.
Після придбання авто ви отримуєте інвойс на всю суму оплати. На підставі отриманого документа буде здійснений переказ коштів на рахунок в США.
Детальніше
Транспортування на склад здійснюється однією з акредитованих на аукціоні транспортних компаній. Термін доставки і вартість узгоджуються додатково.
Наша перевага - 5 складів по США. Гарантія на мінімальні ціни на перевезення по Америці.
Відразу по прибуттю на склад автомобіль докладно фотографується і Ви отримуєте від 20 до 60 якісних фотографій, що відображають реальний стан авто.
Детальніше
Автомобіль завантажується в контейнер і відправляється морським судном в Одесу, Україна. За два тижні до прибуття Ви оплачуєте вартість доставки. Можна застрахувати автомобіль на весь час доставки через океан.
Доставка морем займає від 4 до 6 тижнів, в залежності від порту відправлення.
Після завантаження ми надаємо документ "bill of landing". У ньому зазначена транспортна компанія, відправник, одержувач і номер контейнера, по якому Ви можете самостійно відстежити шлях корабля, побачити термін приходу до Одеси і т.д.
Детальніше
Ми заздалегідь повідомимо Вам час і місце розвантаження автомобіля, а всі транзитні і розвантажувальні роботи вирішуємо ми самі. По прибуттю, авто вигружається і відвозиться евакуатором на митний склад.
Купівля авто в США - відмінний спосіб заощадити, а значить і заробити.
Останній крок - розмитнення автомобіля. Для ПМР - всі процеси ми беремо на себе, все що Вам треба - заплатити за деклараціями протягом 2 тижнів. Для інших країн - за розмитнення відповідає клієнт.
Детальніше

Наша компанія намагається спростити Вам пошуки і дати відповіді на всі питання, що цікавлять заздалегідь. Ми вважаємо, що тільки чесний підхід до справи приносить бажаний результат для всіх сторін. Тому ми описуємо всі нюанси доставки автомобілів зі США на нашому сайті.

На даній сторінці Ви знайдете короткі достовірні відповіді на основні питання про доставку машин з Америки в Україну і в Придністров'ї.

Перше з чого починаються пошуки - гідний сайт. В Інтернеті велика кількість сайтів посередників, в тому числі і американських, які пропонують інформацію про лоти з найбільших аукціонів. Основна відмінність - ціна на цих сайтах, як правило, вище на 500-1000 $.

Нижче ви знайдете 4 основних сайти для покупки автомобілів в США, на яких закуповується весь світ.

Основні майданчики з продажу автомобілів в США

Пошкоджені

  • https://www.iaai.com/
  • https://www.copart.com/

Потриманіі, б/в

  • https://www.manheim.com/

Знайшли автомобіль своєї мрії? Або може варіант на якому збираєтеся заробити? Тепер розберемося з витратами. Будьте уважні, є дуже багато посередників, які замовчують про деякі статті витрат до останнього моменту.

Нижче представлений повний перелік платежів, необхідних при покупці авто і доставки зі США в Україну або в ПМР.

З вартістю розібралися, тепер перейдемо до питання часу. Час - гроші, з цим згодні всі. Особливо ті клієнти, які чекають на свої автомобілі замість обіцяного місяця (зазвичай саме цей термін називають всі постачальники, замовчуючи про додаткові часові витрати) - півроку і більше, поки постачальник збере свій контейнер.

Заздалегідь уточнюйте час консолідації контейнерів і звертайте увагу, що процес покупки і доставки авто зі США складається не тільки з морського фрахту. Втім і фрахт може відрізнятися за часом, в залежності від порту відвантаження.

Терміни і етапи оплати

Перед покупкою Заставний депозит 10% від максимальної ставки
1 день після покупки Оплата вартості покупки + аукціонний збір + вартість переказу
За 10-15 днів до прибуття в порт м. Одеса Оплата доставки по США і зі США
Після розвантаження контейнера Оплата портових зборів для України і митних платежів для всіх.

Якщо залишилися питання - детальну інформацію про кожен процес доставки машин з Америки ви знайдете на відповідних сторінках: