передзвонити

Model S Long Range Plus : створення першого 400-мильного електромобіля

Model S Long Range Plus : створення першого 400-мильного електромобіля

Свобода подорожувати куди завгодно має вирішальне значення для компанії Tesla. З моменту появи модели S довжиною 265 миль в 2012 році в компанії продовжують переглядати кожен аспект конструкції, щоб забезпечити максимальну дальність ходу і максимальну продуктивність електромобілів на дорозі.

Починаючи з сьогоднішнього дня, всі автомобілі Model S Long Range Plus в Північній Америці мають офіційний рейтинг EPA в 402 миль, що майже на 20% більше в порівнянні з Model S 100D 2019 роки з такою ж конструкцією акумуляторної батареї.


Model S Long Range Plus перший в світі 400-мильний електромобіль на Тесла

Це важливе досягнення відображає одержимість Tesla ефективністю і ощадливістю енергії і реалізується через кілька змін, як інтерактивних, так і трансформаційних, в розробці основного обладнання та системної архітектури командами інженерів, проектувальників і виробників Tesla. Ці зміни були введені у виробництво на початку цього року, коли в компанії вперше почали виробництво Model S Long Range Plus на заводі у Фремонт , штат Каліфорнія. Всі автомобілі Model S Long Range Plus отримають новий рейтинг 402 миль.


Model S Long Range Plus перший в світі 400-мильний електромобіль на Тесла

Ось що нового у Model S Long Range Plus :

Значне зниження ваги

Велика вага - це ворог як ефективності, так і продуктивності, і мінімізація ваги кожного компонента є постійною метою проектних та інженерних груп Тесла. Деякі уроки інженерного проектування і виробництва Model 3 і Model Y були перенесені на Model S і Model X. Це відкрило нові можливості для зниження маси при збереженні чудової відчуття і продуктивності обох автомобілів. Додаткова економія ваги була також досягнута за рахунок стандартизації власного виробництва сидінь Tesla і використання більш легких матеріалів в акумуляторних батареях і приводах.


Model S Long Range Plus перший в світі 400-мильний електромобіль на Тесла

Нові аеродинамічні колеса і шини «Tempest»

Новітні аеродинамічні колеса шириною 8,5 дюймів знижують аеродинамічний опір в порівнянні з попередніми колесами на Model S Long Range , а в поєднанні з новою нестандартною шиною, спеціально розробленої для зниження опору, забезпечують поліпшення на 2% до загального асортименту.


Model S Long Range Plus перший в світі 400-мильний електромобіль на Тесла

Підвищена ефективність приводу

У задньому асинхронному приводі змінного струму замінили механічний масляний насос на електричний масляний насос, який оптимізує мастило незалежно від швидкості автомобіля, щоб зменшити тертя. Подальші удосконалення коробки передач в передніх синхронних реактивних двигунах з постійними магнітами, які використовуються в Model 3 і Model Y, призвели до подальшого збільшення запасу ходу на 2% при русі по шосе.


Model S Long Range Plus перший в світі 400-мильний електромобіль на Тесла

Максимальне посилення рекуперативного гальмування

Новітня функція приводу HOLD, поєднує рекуперативне гальмування двигуна з фізичними гальмами, щоб зупинити автомобіль, відпустивши педаль акселератора. Щоб автомобіль зупинявся плавно, рекуперативне гальмування тепер працює на більш низькій швидкості і швидкості уповільнення, відправляючи більше енергії назад в акумуляторну батарею, одночасно забезпечуючи задоволення від водіння, як ніякий інший автомобіль.


Model S Long Range Plus перший в світі 400-мильний електромобіль на Тесла

Постійні інвестиції в наддув

Свобода подорожувати куди завгодно забезпечується як за рахунок запасу ходу, так і за рахунок зарядки, і мережа Supercharger тепер включає більше 17 000 пристроїв Supercharger по всьому світу. Компанія впровадила V3 Supercharging на трьох континентах, що дозволило скоротити час зарядки до 50% в порівнянні з технологією V2. Власники Tesla можуть подорожувати на неймовірні відстані - від Еверглейдс до Ванкувера, від Північного полярного кола до південної Португалії, від Гонконгу до Харбіна, Китай, - і все це за невелику частину вартості бензину. Простіше кажучи, водії витрачають менше часу на зарядку.


Model S Long Range Plus перший в світі 400-мильний електромобіль на Тесла

Хоча кожна з цих змін відносно невелика окремо, унікальна здатність впроваджувати їх в активні виробничі лінії дозволяє значно підвищити ефективність, діапазон і загальну вартість в поєднанні.

Модель S Long Range Plus також недавно отримала зниження ціни на 5000 доларів. У поєднанні з цим поліпшенням асортименту і підвищенням ефективності клієнти тепер отримують велику цінність, ніж будь-коли, при покупці нової Tesla, і, як і у випадку з іншими продуктами Тесла, всі автомобілі з часом будуть постійно вдосконалюватися за допомогою бездротових оновлень програмного забезпечення.

Замовити запчастини на Тесла в Україні можна в інтернет-магазині DK- Parts . У нас найбільший вибір запчастин на всі моделі Тесла всіх років випуску. Все що потрібно це ввести номер потрібної запчастини та модель вашої Тесла. Доставка нових і б / у запчастин на Тесла здійснюється з США від оригінального виробника.

Якщо виникли будь-які питання, ми завжди раді відповісти на всі ваші запитання.

Розкажи друзям